motorizētās žalūzijas

Bērniem drošas žalūzijas

Motorizētās sistēmas žalūzijas

Bērniem drošas žalūzijas

Jebkuras žalūzijas ir ērts logu noformējuma veids, bet vai tās ir drošas ģimenēm ar maziem bērniem? Tās izskatās labi, pilda savu funkciju un šķiet, ko gan tās var nodarīt mazulim? Žalūziju auklas ar bumbiņām ir ļoti pievilcīgas mazajiem bērniņiem. Viņiem patīk ieķerties, pieķerties un ar interesi izpētīt, kas tad tas ir. Un sliktākais scenārijs ir tas, ka nenofiksētu žalūziju auklas un ķēdītes var veidot bīstamas cilpas, kurās sapinoties bērns var nožņaugties.

  •  Bērniem drošas žalūzijas ir motorizētās sistēmas žalūzijas. Gandrīz visas žalūzijas ir iespējams aprīkot ar motorizēto sistēmu. Par to vairāk lasi šeit .Motorizētās sistēmas žalūzijas
  • Ir pieejamas arī dažādas aizsardzības ierīces jeb fiksatori, kas palīdz samazināt nožņaugšanās risku, bet tās negarantē pilnu drošību. Šo aizsargmehānismu var uzstādīt visa veida žalūzijām. 
 fiksators žalūzijām

Mēs esam atbildīgi pret sabiedrības visneaizsargātāko daļu – bērniem, un pie mums Tu vari atrast bērniem drošus žalūziju mehānismus. Protams, liela atbildība tāpat gulstas uz vecāku pleciem, lai mājoklis būtu iekārtots tā, ka žalūziju auklas nav bērnam brīvi pieejamas vai tiktu izmantoti dažādi pieejamie bezauklu vai arī bērnu drošie žalūziju vadības mehānismi.  

Lai izvairītos no nožņaugšanās un sapīšanās:

  • Turiet auklas nepieejamā pozīcijā maziem bērniem.
  • Pārvietojot gultas un mēbeles prom no loga, kas ietver auklas;
  • Nesieniet kopā auklas. Pārliecinieties, ka auklas nesavērpjas un neveido cilpu.

Lai saņemtu savu individuālo motorizēto žalūziju risinājumu, sazinies ar mūs projektu vadītājiem. Pastāstīsim par iespējamajiem variantiem, žalūziju izmaksām un izgatavošanas termiņiem. Žalūzijas, aizkarus uzstādām visā Latvijā.

plisētās_žalūzijas
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.