plisētās žalūzijas

MŪSU STĀSTS

SIA Lite ir žalūziju ražotājs jau kopš 1997. gada. Šo 25 gadu laikā esam guvuši pieredzi, attīstījušies un nodibinājuši veiksmīgas attiecības ar labākajiem sadarbības partneriem, lai varētu jums piedāvāt kvalitatīvu produkciju. Kvalitāte gan produktā, gan apkalpošanā nemainīgi ir mūsu lielākā vērtība. 

Jau no pirmsākumiem nodarbojamies ar logu žalūziju dizainu, izgatavošanu un uzstādīšanu pēc individuāla pasūtījuma. Droši varam apgalvot, ka esam šīs jomas profesionāļi. Daudzo gadu laikā mēs paplašinājām savu darbības lauku. Mums bija svarīgi piedāvāt, lai visu logiem nepieciešamo jūs varat atrast vienuviet, tamdēļ klāt nāca vēl viena liela produktu grupa –  aizkari. Pie mums jūs atradīsiet dienas, nakts aizkarus visos toņos un ar dažādiem motīviem, tehniskos aizkarus, kā arī aizkaru audumu romiešu žalūzijām. Plašā piedāvājumā arī aizkaru aksesuāri un stangas

Un tad trešais, bet ne mazāk pieprasītais mūsu produkts ir  āra ēnošanas sistēmas, markīzes un motorizētās sistēmas.  

Mums ir viss nepieciešamais logu noformējumam

Mēs augam un attīstāmies. Mums rūp, lai, atnākot pie mums, jums būtu plaša izvēle logu noformēšanā, terases labiekārtošanā vai aizsardzības nodrošināšanai garāžā ar aizsargžalūzijām. Tas viss ir atrodams pie mums Krūzes ielā 3, Pārdaugavā vai Tērbatas ielā 93/95, Rīgas centrā. Mūsu zinošie projektu vadītāji palīdzēs un ieteiks labāko tehnisko risinājumu tieši jūsu vēlmēm un situācijai. 

Piedāvājam visa veida žalūzijas logiem pēc individuāla pasūtījuma. Vienalga, vai tā būtu virtuve, bērnistaba vai birojs. Pie mums jūs atradīsiet žalūzijas visām situācijām. Pilna servisa apkalpošana, kas ietver profesionāļu palīdzību, lai žalūzijas kalpotu un rotātu jūsu mājokli gadiem ilgi.

Apskati vairāk

Visdažādāko stilu paleti raksturojošie aizkaru audumi ar atbilstošiem loga noformēšanas aksesuāriem papildinās jūsu telpas interjeru. Aizkaru audumu piedāvājumu klāsts ir bagāts ar krāsām, dažādiem motīviem un arī funkcionalitātes ziņā piedāvājums ir daudzpusīgs. 

Piedāvājam veikt individuālu šūšanas pasūtījumu aizkariem, gultas pārklājiem un dekoratīviem spilvena pārvalkiem. 

Plašā klāstā pieejami aizkaru aksesuāri un aizkaru stangas.

Apskati vairāk

Saulessargi, markīzes, āra rullo žalūzijas vai horizontālās žalūzijas un nojumes arī dzen ir tas, ko mēs jums varam piedāvāt, lai jūsu ikdiena būtu vieglāka, drošāka un patīkamāka.  

Apskati vairāk

Gandrīz jebkuru logu noformēšanas sistēmu var aprīkot ar motoru, kas darbosies ar pulti vai slēdzi.  Tas nozīmē, ka gan žalūzijas, gan aizkarus ir iespējams motorizēt. Pirmkārt, jums vairs nebūs jāiet klāt pie loga, lai to atvērtu vai aizvērtu.  Otrkārt, ja esat ģimene ar maziem bērniem, tad motorizētās žalūzijas ir drošs risinājums logu noformēšanai, jo žalūziju auklas var savainot mazuli.  

Apskati vairāk

Piedāvātie pakalpojumi
Mēs labprāt uzņemsimies rūpes par jūsu logiem!

Lite piedāvā pilna servisa apkalpošanu, kas sevī ietver visus darbus, sākot no konsultācijas līdz montāžai. Teiciens “skopais maksā divreiz” šeit ļoti piestāv, jo nereti, veicot mērījumus vai uzstādīšanu pašu spēkiem, var sanākt kādas nobīdes un neatgriezeniski sabojāts materiāls. Konsultācija mūsu salonos ir pilnīgi bez maksas, tamdēļ aicinām izmantot šo iespēja, lai nepieļautu kļūdas. 

Strādājam visā Latvijā un arī ārpus Latvijas. 

Palīdzēsim rast labāko tehnisko risinājumu

Pie mums klātienē salonā jebkāda veida konsultācija ir bez maksas. Braucam izbraukumos pa visu Latviju, līdzi paņemot paraugus, lai spējat saprast, ko vēlaties un kādu rezultātu ir vēlme redzēt. Savā nozarē mums ir vairāk nekā 25 gadu pieredze, tamdēļ mums ir gana daudz zināšanu, lai spētu ieteikt jums labāko.

Precīziem mērījumiem iesakām uzticēt mērījumu noņemšanu mums

Aizkariem un, jo īpaši, žalūzijām katrs centimetrs un pat milimetrs var būt no svara, tamdēļ mērījumiem ir jābūt perfekti precīziem. Ja tomēr esat nolēmuši paši veikt šo darbu, tad arī aicinām sazināties ar mums, lai spējat to izdarīt maksimāli precīzi. Arī aizkaru perfektam garumam ir būtiski saprast, kā pareizi nomērīt augstumu. 

Veicam uzstādīšanas darbus visā Latvijā un ārpus Latvijas

Darām visu, lai jums par neko nebūtu jāuztraucas. Ja tie ir aizkari, tad veicam arī gludināšanas darbus un vienmēr sakopjam pēc sevis darba vietu.

Nepieciešama konsultācija vai speciālista vizīte?

Zvaniet: 67619001

Vēlaties saņemt risinājuma/ izmaksu piedāvājumu?

Sūtiet pieprasījumu uz info@lite.lv

Gaidīsim klātienē:

Pārdaugavā - LITE fabrikā Krūzes ielā 3, Rīgā Centra pusē -LITE aizkaru salonā, Tērbatas 93/95 , Rīgā