plisētās žalūzijas

MŪSU STĀSTS

Lite ir žalūziju ražotājs jau kopš 1997. gada. Šo 25 gadu laikā esam guvuši pieredzi, attīstījušies un nodibinājuši veiksmīgas attiecības ar labākajiem sadarbības partneriem, lai varētu jums piedāvāt kvalitatīvu produkciju. Kvalitāte gan produktā, gan apkalpošanā nemainīgi ir mūsu lielākā vērtība. 

Jau no pirmsākumiem nodarbojamies ar logu žalūziju dizainu, izgatavošanu un uzstādīšanu pēc individuāla pasūtījuma. Droši varam teikt, ka esam šīs jomas profesionāļi. Taču šo daudzo gadu laikā mēs neapstājāmies pie žalūzijām. 

Skaistiem logiem piestāv arī aizkari. Pie mums Tu atradīsi dienas, nakts aizkarus visos toņos un ar dažādiem motīviem, tehniskos aizkarus, kā arī aizkaru audumu romiešu žalūzijām. Plašā piedāvājumā arī aizkaru aksesuāri un stangas

Piedāvājam arī āra ēnošanas sistēmas, markīzes un motorizētās sistēmas.  

Piedāvātie pakalpojumi
Mēs labprāt uzņemsimies rūpes par jūsu logiem.

Mēs augam un attīstāmies. Mums rūp, lai, atnākot pie mums, jums būtu plaša izvēle logu noformēšanā, terases labiekārtošanā vai aizsardzības nodrošināšanai garāžā ar aizsargžalūzijām. Tas viss ir atrodams pie mums. Mūsu zinošie projektu vadītāji palīdzēs un ieteiks labāko risinājumu tieši Jūsu vēlmēm un situācijai. 

Piedāvājam visa veida žalūzijas logiem pēc individuāla pasūtījuma. Vienalga, vai tā būtu virtuve, bērnistaba vai birojs. Pie mums jūs atradīsiet žalūzijas visām situācijām. Pilna servisa apkalpošana, kas ietver profesionāļu palīdzību, lai žalūzijas kalpotu un rotātu jūsu mājokli gadiem ilgi.

Apskati vairāk

Visdažādāko stilu paleti raksturojošie aizkaru audumi ar atbilstošiem loga noformēšanas aksesuāriem papildinās jūsu telpas interjeru. Aizkaru audumu piedāvājumu klāsts ir bagāts ar krāsām, dažādiem motīviem un arī funkcionalitātes ziņā piedāvājums ir daudzpusīgs. 

Piedāvājam veikt individuālu šūšanas pasūtījumu aizkariem, gultas pārklājiem un dekoratīviem spilvena pārvalkiem. 

Plašā klāstā pieejami aizkaru aksesuāri un aizkaru stangas.

Apskati vairāk

Saulessargi, markīzes, āra rullo žalūzijas vai horizontālās žalūzijas un nojumes arī dzen ir tas, ko mēs jums varam piedāvāt, lai jūsu ikdiena būtu vieglāka, drošāka un patīkamāka.  

Apskati vairāk

Gandrīz jebkuru logu noformēšanas sistēmu var aprīkot ar motoru, kas darbosies ar pulti vai slēdzi.  Tas nozīmē, ka gan žalūzijas, gan aizkarus ir iespējams motorizēt. Pirmkārt, jums vairs nebūs jāiet klāt pie loga, lai to atvērtu vai aizvērtu.  Otrkārt, ja esat ģimene ar maziem bērniem, tad motorizētās žalūzijas ir drošs risinājums logu noformēšanai, jo žalūziju auklas var savainot mazuli.  

Apskati vairāk

Mērķis

Būt kā vadošais žalūziju ražotājs Latvijā. Realizēt vēl simtiem iespaidīgus projektus, kas būtu interesanti gan jums, gan mums. 

Misija

Darīt jūsu logus pamanāmus, efektīvus un skaistus. Lai tas notiktu, mēs rūpējamies par augstu darba kultūru, izcili paveiktu darbu un ilgtermiņa attiecībām ar saviem klientiem 

Nepieciešama konsultācija vai speciālista vizīte?

Zvaniet: 67619001

Vēlaties saņemt risinājuma/ izmaksu piedāvājumu?

Sūtiet pieprasījumu uz info@lite.lv

Gaidīsim klātienē:

Pārdaugavā - LITE fabrikā Krūzes ielā 3, Rīgā Centra pusē -LITE aizkaru salonā, Tērbatas 93/95 , Rīgā