TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā notiek pasūtīšanas process?

ŽALŪZIJAS

Izvēloties mūsu produktu, jums ir iespēja pašiem veikt mērījumus vai izmanot mūsu speciālistu pakalpojumus. Šis pakalpojums ir par maksu un cena ir atkarīga no atrašanās vietas. Iepriekš vienojoties ar mūsu speciālistiem par vizītes apmeklējumu, tiek paņemti līdzi paraugi, lai vienotos par auduma/materiāla izvēli. Jums tiks ieteikts labākais risinājums, lai logu noformējums pildītu visas nepieciešamās funkcijas. 

Ja esat izvēlējušies paši veikt mērījumus, tad īpaša vērība ir jāpievērš žalūzijām, kas stiprinās loga rāmī (kasešu žalūzijas).  Mērīšanas instrukciju skatīt šeit. Savukārt, izvēloties žalūzijas, kas stiprinās ārpus loga ailes, tur droši var variēt, ko gribas vai negribas nosegt.

AIZKARI

Arī aizkaru mērījumiem, mēs aicinām izmantot mūsu speciālistu pakalpojumus. Kas gluži tāpat kā žalūzijām, ir ērtākais veids, lai pašdarbības rezultātā nesanāktu ķibele. 

Bet, ja tomēr esat nolēmuši paši veikt mērījumus, tad galvenie ieteikumi  no mūsu puses ir: 

  • Veicot mērījumus, stangu izvēlaties garāku par loga aili. Tas ne vien estētiski izskatīsies labāk, bet arī ļaus dienas gaismai ienākt mājoklī. 
  • Lai dzīvokli vizuāli paplašinātu, stangu stipriniet pēc iespējas tuvāk griestiem. Tas griestiem liks izskatīties augstākiem.
  • Garumu rekomendējam izvēlēties līdz grīdai vai mazliet garākus. 
  • Un pēdējais un ne mazāk svarīgs likums – aizkaru audumam ir jābūt vismaz 2x platākam nekā logs. Aizvērtā veidā logs vizuāli izskatīsies daudz, daudz labāk. 
Piezīme: Ja paši esat veikuši mērījumus, tad mēs neuzņemamies atbildību par rezultātu, kas attiecas uz veiktajiem izmēriem.

Pasūtīt jūs varat, atnākot uz mūsu salonu, Krūzes ielā 3, Pārdaugavā vai Tērbatas ielā 93/95, Rīgas centrā klātienē vai sazinoties ar mūsu speciālistiem

Izpildes laiks katram pasūtījumam ir individuāls. Pirms pasūtījuma veikšanas mūsu speciālisti jūs informēs par izpildes termiņu. 

Katram pasūtījumam ir jāveic priekšapmaksa 100% apmērā. Pieņemam maksājumus gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu. 

Katru darba dienu jūs varat saņemt preci bez maksas mūsu salonā Krūzes ielā 3, Pārdaugavā vai Tērbatas ielā 93/95, Rīgas centrā

Par papildus samaksu mēs paši piegādāsim vai nosūtīsim ar kurjera starpniecību.

Visai mūsu produkcijai ir divu gadu garantija. 

Mums rūp, lai katrs klients ir apmierināts, taču mēs izvērtējam katru garantijas pieteikumu. Ja garantijas laikā ir gadījusies kāda ķibele, kas ir radusies iekārtas tīša vai netīša bojājuma rezultātā, tad remonta izdevumus sedz klients. Savukārt, ja ir radies defekts dabīgā ceļā, tad aizbrauksim un salabosim garantijas ietvaros.

Nepieciešama konsultācija vai speciālista vizīte?

Zvaniet: 67619001

Vēlaties saņemt risinājuma/ izmaksu piedāvājumu?

Sūtiet pieprasījumu uz info@lite.lv

Gaidīsim klātienē:

Pārdaugavā - LITE fabrikā Krūzes ielā 3, Rīgā Centra pusē -LITE aizkaru salonā, Tērbatas 93/95 , Rīgā