Mums ir jauni paraugi no Kobe, tamdēļ vēlamies padalīties iedvesmā, kur aizkari atspoguļoti interjerā. Aizkari ir neatņemama interjera sastāvdaļa. Vienalga, vai tā būtu viesistaba, guļamistaba vai konferenču zāle. 

ZEMES TOŅU KLASIKA

Telpu atdzīvinās arī neitrāli zemes toņi, kas tieši šobrīd ir ļoti aktuāla interjera tendence. Brūns, bēšs, pelēks, haki zaļš – tās ir krāsas, ar kurām var spēlēties, pieskaņojot kādu košāku aksesuāru. Neitrālas krāsas aizkarus var izcili kombinēt arī ar dizaina aizkariem, kas var būt košāki, izteiksmīgāki un pamanāmāki. Kā tas notiek? Tas ir tā, ka pamatā ir šis neitrālais tonis un akcentam ir izvēlēts šis izteiksmīgākais dizaina audums vienā līnijā. 

ŠĪ BRĪŽA AKTUĀLAIS – TĪKLIŅŠ

Kobe ir iecienījusi tīkliņveida aizkarus, kas patiesi izskatās brīnišķīgi. Lai arī sākotnēji tie šķiet smagnēji un ir bažas, vai piestāvēs interjeram, tad ziniet, ka šis audums nav cimperlīgs uz vietas izvēli. Galvenais, lai aizvērtā veidā, aizkariem būtu skaists krokojums un tas nebūtu nostiepts. Protams, pastāv faktori, kur varbūt nevajadzētu likt melnus tīklveida aizkarus, piemēram, pie maza loga, kas ir vienīgais gaismas avots telpā. Bet tā visādi citādi šie aizkari logu darīs vieglu un gaisīgu un māju vairāk modernu. 

KOBE IR PAR GAUMĪGUMU

Kobe ir par izsmalcinātu un gaumīgu interjeru. Audumu raksti, tekstūra un motīvi ir īpaši izvēlēti, lai mājoklī aizkari būtu interjera papildinoši, ja ne galvenais akcents telpā.