Koka un dabīgā akmens kombinācija interjerā

koka horizontālās žalūzijas

Koka un akmens kombinācija mūsdienās daudzās mājās un interjeros ir iemīļota. Šie dabas elementi viens otru perfekti papildina. Gaisma, kas krīt caur horizontālajām koka žalūzijām, palīdz radīt interjerā patiesi maģisku auru. Saules stari, kas spīd starp līstēm, ļauj izcelt dabisko akmens skaistumu grīdas flīžu, puķu podu un citu akmens dekoratīvo elementu veidā.

Kādas ir koka žalūziju īpašības?

Koks un akmens izskatās lieliski visos veidos. Mūsdienās koka horizontālās žalūzijas izskatās brīnišķīgi elegantās biroja mājās, minimālisma telpās vai lauku sētā. Principā gandrīz visur, kur vien spējat iedomāties.

Arī žalūziju industrija attīstās. Mūsdienās ir iespējamas mitrumizturīgas koka žalūzijas. Atkarībā no kolekcijas līstes var būt gludas vai ar redzamu tekstūru, kas piešķir unikālu šarmu. Te ir vērts pieminēt arī to, ka krāsu dažādība ir gana plaša, kas nav tikai tradicionālie koka toņi. Piemēram, melnas žalūzijas logu ieliks skaistā rāmī, nepadarot to smagnēju.

Dabas iedvesma jau sen ir valdījusi mūsdienu dizainā. Nekas neparasts. Uzturēšanās telpās, kurās dominē koks, akmens un daudz telpaugu, nomierina, atslābina un pozitīvi ietekmē mājinieku noskaņojumu. Šie materiāli, neskatoties uz to, ka tie ir izmantoti gadsimtiem ilgi, ir kļuvuši par mūsdienīguma simbolu un parādās visur, kur kvalitāte un laba gaume ir vissvarīgākā.

Mūsdienīgas horizontālās koka žalūzijas neapšaubāmi veicinās mājīgas atmosfēras radīšanu. Koka un akmens kombinācija vannas istabās izskatās īpaši iespaidīga. Aukstais akmens un siltais koks palīdzēs uzburt īsta SPA atmosfēru.

Šodien īpaši novērtē dabiskos materiālus. Kokam un akmenim ir tā priekšrocība, ka tie skaisti noveco, laika gaitā iegūstot papildu vērtību. Pateicoties tam, tie ļauj saglabāt kārtības un harmonijas efektu, neskatoties uz skarto laika zobu.

koka horizontālās žalūzijas

Mūsu rezumē. Koka un dabīgā akmens kombinācija interjerā būs lieliska izvēle, lai savu mājokli darītu mājīgu un harmonisku. Pie mums jūs varat iegūt labas kvalitātes koka horizontālās žalūzijas. Mēs labprāt aizbrauksim, nomērīsim un uzstādīsim. Sazinies ar mums pa Tālr. 29605689 vai raksti uz e-pastu info@lite.lv

koka horizontālās žalūzijas