PIECI PĀRSTEIDZOŠI VEIDI, KĀ APTUMŠOJOŠIE AUDUMI VAR BŪT NODERĪGI JŪSU MĀJĀM

Nekas nepārspēj labu miegu, taču pasaulē, kurā nekad nekas neapstājas, mēs dažreiz zinām, cik grūti ir iemigt . Troksnis, gaismas piesārņojums un pat laikapstākļi ir faktori, kas var izjaukt mūsu miega paradumus. Blackout audums ir īpaši izstrādāts, lai bloķētu gaismas iekļūšanu mājoklī, radot tumsu, kad tas visvairāk nepieciešams.

blackout zaluzijas

GAISMAS KONTROLE

Ielu lampas, automašīnu gaismas un iespējams arī dienas gaisma ir traucējumi, kurus var ātri novērst, savā mājā uzstādot Blackout žalūzijas. Aptumšojošs audums var arī palīdzēt jums uzturēt pareizu miega režīmu visa gada garumā, neatkarīgi no gadalaika.

Ļoti efektīvs veids tumsas nodrošināšanai bērnu guļamistabās, padarot gulētiešanas rutīnu bez stresa.

Tas pats attiecas uz nakts maiņu strādniekiem. Lai ērti varētu aizmigt arī pa dienu, aptumšojošs audums nodrošina mierīgu un relaksējošu vidi atpūtai.

SILTUMA IZOLĀCIJA

Aptumšojošie audumi ir lieliski piemēroti ziemas sezonai, jo tie var nodrošināt labāku mājas siltuma izolāciju, kas nozīmē samazināt enerģijas patēriņu un ietaupīt mājsaimniecības budžetu!

Tas ir tāpēc, ka aptumšojošs audums dabiski ir biezāks audums, kas nodrošina spēcīgāku aizsardzību pret siltuma izvadi. Tāpat jūs varat uzturēt vēsāku māju vasaras laikā, kad saule nesakarsē tik ļoti istabas.

blackout žalūzijas
blackout žalūzijas

TROKŠŅA BLOĶĒŠANA

Aptumšojošiem audumiem ir arī papildu priekšrocība, jo tiem piemīt trokšņu slāpēšanas īpašības, kas ir ideāls risinājums tiem, kas dzīvo pilsētās vai netālu no automaģistrālēm/galvenajiem ceļiem.

Papildu trokšņu slāpēšanas barjera var nodrošināt netraucētu miegu, īpaši tiem, kas ir jūtīgi pret apkārtējiem trokšņiem.

PAPILDUS PRIVĀTUMS

Īpaši ideāli piemērots vannas istabai un guļamistabai. Blackout audumi var nodrošināt labāku privātumu mājās, kas ir būtisks solis drošas un komfortablas dzīves telpas radīšanā, kurā varat netraucēti atpūsties. Turklāt necaurredzamība būs ne tikai no iekšpuses, bet arī no ārpuses.

blackout zaluzijas vannasistaba
blackout žalūzijas

MĀJAS BIROJI / KINO TELPAS

Pēdējos gados darbs no mājām ir kļuvis arvien izplatītāks, un aptumšojoši audumi mājās var palīdzēt nodrošināt privātu un netraucētu darba vidi.

Ja jums mājās ir projektors un sava personīgā filmu zāle, tad aptumšojošie audumi krietni var samazināt apgaismojumu dzīvojamā telpā, lai projekcijas būtu asas un skaidri redzamas.

Apskati šeit BLACKOUT piedāvājumu.