Zaļš nav tikai krāsa – tā ir attieksme!

Aktuāla tendence ir kļūt atbildīgākam pret pasauli un vidi kurā dzīvojam. Ikdienā izdarot izvēli par labu vides saudzēšanai, atjaunošanai, mēs pieņemam lēmumus, kas ietekmēs mūsu un mūsu bērnu dzīves. Ar savu rīcību mēs varam ietekmēt pasaules ritējumu.

A House of Happiness ir progresīvs aizkaru audumu ražotājs no Holandes, kas ir apņēmies izgatavot audumus ar līdzekļiem un paņēmieniem, kas nepiesārņos vidi. Jaunās kolekcijas unikalitāte slēpjas tajā, ka audumu izgatavošanā izmanto šķiedras, kas iegūtas no pārstrādātām PET plastmasas pudelēm un pārstrādātiem kokvilnas T-krekliem. A House of Happiness mīl nevis zaļo krāsu, bet zaļo vēstījumu!

Jaunajā A House of Happiness aizkaru audumu kolekcijā ir audumi, kas Jums liks justies patiesi laimīgi. Audums, kas var absorbēt skaņu, aptumšot telpu, kas var būt arī ugunsdrošs vai arī saglabā telpā siltumu. Ražotāja kolekcijā ir 300 dažādi audumi/ krāsu variācijas un katram no tiem ir šī īpašā pievienotā ‘zaļā’ vērtība.

Smelies idejas un skati tendences A House of Happiness žurnālā (ENG)
Nāc un izvēlies savu aizkaru audumu Krūzes ielā 3 (netālu no tirdz.c. SPICE) vai Tērbatas 93/95 (starp Artilērijas un Tallinas ielām)

Call Now Button