GLATZ saulessargi

Tie, kas par vasaru domā jau ziemā, tie šobrīd gozējas zem kāda no saulessargiem. Bet nekas nav nokavēts un Tu joprojām var pasūtīt savu vasaras sabiedroto GLATZ saulessargu. Ja jautāsiet par to, cik tas maksā. Cena ir atkarīga no komplektējošām detaļām, jo jūs paši izvēlaties materiālu, stiprinājumus un visādas citādas komplektējošās detaļas.

Vairāk informācijas ŠEIT. Lai uzzinātu visus jautājumus par saulessargiem, sazinies ar mums, zvanot uz T. 29620420 vai atnākot ciemos uz Krūzes ielu 3, Pārdaugavā.

glatz_saulessargs

GLATZ saulessargi ir augstas kvalitātes āra ēnošanas produkts. Tas ir labs ilgtermiņa ieguldījums, lai gadiem ilgi aizmirstu par to, ko likt savā mājas pagalmā, dārzā vai terasē, lai patvertos no saules. Saulessargi ir ērti un vienkārši lietošanā – pievēršot uzmanību katrai saulessarga detaļai un detaļas izvēlaties jūs paši. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, saulessargi var izturēt pat vissliktākos laika apstākļus. Kvalitatīvākie GLATZ saulessargu audumi (pieejami 50+ dažādi audumi) saglabās, piemēram, koši zaļo krāsu pat 10+ vasaras.

Vasara ir laiks restorāniem, viesnīcām un pasākumu sektoram. Karstajā vasaras saulē ne visi grib ķert šos karstos saules starus, tāpēc ir nepieciešama kāda vietiņa ēnā – ideāli zem GLATZ saulessargiem. Tie nodrošina ne tikai ideālu ideālu ēnojumu, bet arī piesaista lielāku uzmanību, pateicoties elegantajam dizainam un funkcionalitātei. Gudri restorānu īpašnieki un pasākumu vadītāji var izmantot šo uzmanību piesaistošo spēku ar reklāmas apdruku uz tiem!

glatz_sauleesargs_kajefnīcai

Mūsu projekti