Plisētās žalūzijas

PLISĒTĀS ŽALŪZIJAS ir labs logu noformēšanas veids dažāda veida telpām, t.i. gan virtuvei, gan birojam, gan viesistabai. Tās ir piemērotas tiem, kas vēlas montēt žalūziju uz loga rāmja vai kuram ir vajadzība rast loga noformēšanas risinājumus dažādu leņķu, slīpo jumta logu un stikloto verandu logiem.

Tehniskās īpašības:

  • Piedāvājam daudzpusīgu materiālu kolekciju, kas paredz plašu to pielietojumu telpām ar dažādām prasībām.
  • Materiālu kolekciju raksturo plaša krāsu gamma ar moderniem motīviem un faktūrām.
  • Plisēto žalūziju materiālus var saskaņot ar rullo un vertikālo žalūziju materiāliem.
  • Plisētās žalūzijas rada siltuma barjeru starp telpu un logu, lai nodrošinātu papildus izolāciju. Līdz ar to gada aukstajos mēnešos mājoklis saglabājas ilgāk silts un karstajās vasaras dienās mājā uzturēs vēsumu.
  • Žalūzijas saglabā stabilu formu un ērti nofiksējas vēlamajā augstumā.
  • Viegla kopšana.
projekts-plisētās-žalūzijas-nakts-aizkari

Vēl jāpiebilst, ka plisētās žalūzijas ērti var kombinēt ar nakts aizkariem vai romiešu žalūzijām. Dažādu iemeslu dēļ var negribēties dzīvojamā telpā vai darbistabā dienas plānos aizkarus, tāpēc tas ir ļoti ērts veids, kā pasargāt telpu no spilgtajiem saules stariem.  ŠEIT var aplūkot projektu.

Vairāk par plisētajām žalūzijām lasi ŠEIT.

Plisētās_žalūzijas

Plisētas žalūzijas ļauj aizsegt jebkuru loga daļu no augšas vai no apakšas . Žalūzijas var pārvietot, izmantojot dažādas tehnikas: ar rokturiem, ar vadības auklām un lodīšu ķēdi vai, visbeidzot, tiem, kas novērtē komfortu, ar žalūziju motorizēto sistēmu.

Pēc salocīšanas kroku žalūzijas aizņem tikai nelielu daļu no loga rūts, kas atstāj telpu gaišu un saulainu neatkarīgi no žalūzijai izvēlētā auduma

Augsta kvalitāte, praktiskums un ērtā pieejamība padara plisētās žalūzijas par izvēles vērtām.

Mūsu projekti