KO TU IEGŪSI NO MOTORIZĒTAJĀM ŽALŪZIJĀM?

Tālvadības pults opcijas

Pacel un nolaid žalūzijas, izmantojot tālvadības pulti. Kad Tu zvilni dīvāna vai esi aizņemts citā telpā, Tu ērti vari izmantot motorizēto sistēmu (ar pulti vai telefona palīdzību). Vai iespējams Tev ir mēbeles vai dekori, kas padara logu grūti sasniedzamu? Ar motorizētajām žalūzijām vairs nav jāstiepjas, lai sasniegtu žalūzijas auklu.

motorizētās žalūzijas pults

Droši bērniem

Bezvadu sistēma nodrošina drošību bērniem. Motorizēto žalūziju priekšrocība ir tāda, ka tās nerada nepieciešamību pēc auklām. Tas nozīmē, ka mazajiem cilvēkiem nedraud sapīšanās vai aizķeršanās aiz žalūziju auklas.

Dabiskais modinātājs – gaisma

Kad logiem ir pievienota motorizācija, Tev būs iespēja saņemt draudzīgu modinātāju no saules gada gaišajā laikā. Pielāgo laiku, kad ir jāceļas un žalūzijas atvērsies, lai Tevi modinātu.

diena nakts žalūzijas bērnistaba

Uzlabo mājas drošību

Ieprogrammē žalūzijas tā, lai tās darbotos noteiktos laikos. Tas radīs iespaidu, ka mājā kāds būtu, pat ja atrodies darbā vai atvaļinājumā. Tas var atturēt zagļus, meklējot vieglu laupījumu.

Vizuālais noformējums

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir vizuālais noformējums. Lai arī žalūziju auklas vizuāli arī ir tīri glītas, tomēr logs labāk izskatīsies bez tām. Piekritīsi?

Vairāk par motorizētajām žalūzijām meklē informāciju šeit.