dabigos tonos aizkari

PRESTIGIUOS JAUNĀ PAVASARA/VASARAS KOLEKCIJA 2022

Vēlamies jūs iepazīstināt ar jauno Prestigious kolekciju, kurā ir apvienotas vairākas pilnīgi jaunas dizaina sērijas. Iedvesmojoties no dabas, kolekciju klāsts lieliski iekapsulē pastāvīgi mainīgās tendences, kas notiek savvaļā. Jaunā kolekcija vairāk akcentē biezos nakts aizkarus, kas liks jūsu logiem izskatīties lieliski.

Monsoon

Piedāvājot stilizētu, arvien populāro tropisko tendenci, Monsoon kolekcijā ir iekļauts plašs dizainu klāsts, sākot ar apdrukātu samtu, rotaļīgiem leopardiem un papildinošiem žakarda rakstiem, kas nodrošina tekstūras apdari. Dizains ir veidots ar izteiksmīgām lapu apdrukām.

Spied šeit, lai apskatītu vairāk.

Craft

Radot omulīgu mājas vidi, Craft kolekcija smeļas iedvesmu no dabīgām faktūrām, izmantojot, pinumu rakstu, žakarda un caurspīdīgus audumus. Elementi ir izveidoti ar izšuvumiem un vienkāršām faktūrām, kas rada izsmalcinātu mājokļa noskaņojumu. Craft ietver siltu, neitrālu, dabisku un sudraba nokrāsas apvienojumu.

Spied šeit, lai apskatītu vairāk.

Angļu dārzs

Angļu dārzu kolekcijā ir botāniski motīvi, ko raksturo lauku dzīves sajūta. Gleznojošie ziedu raksti piešķir akcentu, savukārt svītru un rūtiņu audumi izceļ raksturīgo lauku noskaņojumu. Nokrāsu paletē šī kolekcija piedāvā sārtus, rozā un košus zaļumus.

Spied šeit, lai apskatītu vairāk.

Ezra

Ezra kolekcija atsaucas uz 70. gadu modes atdzimšanu ar ģeometriskām figūrām,  izteiksmīgām krāsām un optiskās ilūzijas efektiem šenila un satīna žakarda krāsā. Bagātināts ar maza mēroga ģeometriskām izdrukām. Dizainiem ir košas un kontrastējošas nokrāsas no sinepju dzeltena līdz rudzupuķu zilam.

Spied šeit, lai apskatītu vairāk.

Vairāk par jauno kolekciju meklē šeit => Prestigous

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *