KĀ PANĀKT PERFEKTU VILNĪTI?

Aizkaru lentes nodrošina aizkaru dekoratīvo noformējumu. Jeb tās nosaka, kāda krociņa tiks mesta. Šādus aizkarus ir viegli kopt un tie vienmēr izskatīsies labi. Un lentes vizuālais noformējums ļoti būtiski maina, kādu noskaņojumu tas piešķirs telpai. Rakstā apskatījām sīkāk par iespējamiem veidiem. Griežoties pie dizainera vai jebkura aizkaru pārdevēja, jau zināsiet, kādu efektu vēlēsieties panākt ar aizkaru lentu.

aizkaru lente

Viļņveida krokojums ar fiksāciju

Kroku lentes ar fiksāciju ļauj viegli izveidot precīzas krokas. Tas nozīmē, ka vienmēr, kad aiztaisīsiet aizkarus, tiem vienmēr būs vienāds krokojums. Kroku lentes ir pieejamas dažādās versijās, kas atšķiras pēc izliekuma un attālumiem starp ielocēm. Šī ir ļoti populāra izvēle, jo tas mājoklim rada koptu un tīru vizuālo tēlu. Un nereti tieši fiksētās kroku lentes tiek izvēlētas viesnīcām vai citām sabiedriskām vietām. Tāpat arī aizvērtā veidā aizkari ar fiksāciju izskatīsies pefekti.

Viļņveida krokojums bez fiksācijas

Šis ir līdzīgs veids iepriekšējam, kas bija kroku lentas ar fiksāciju, taču šajā gadījumā vilnīts veidojas dabīgi un krokas nav vienādas. Arī šī izvēle ir aktuāla mūsdienās un lentes ir piemērotas gandrīz visiem audumiem. Tās ērti var izmantot gan dienas, gan nakts aizkariem.

aizkaru lenta
aizkaru-lenta

Konkrēts savilkums uz lentas

Ir vairāku savilkuma veidi, kas veido ļoti skaistu un viendabīgu kroku veidojumu. Populārākais ir 1:2, kas veido zīmuļu kritumu. Arī šāda tipa lentes ir piemērotas gandrīz jebkuram audumam. Brīnišķīga izvēle, ja viļņveida ieloces liekas pārāk izteiktas un gribas kaut ko smalkāku.

Dodies uz mūsu salonu un mēs noteikti ieteiksim labāko risinājumu tieši jūsu mājoklim.

Blogs

ka-pareizi-nomerit-aizkarus
berniem-drosas-zaluzijas
meklējam-darbiniekus

Meklējam darbiniekus!

kā kopt aizkarus
koka-zaluziju-toni
egger

EGGER audumu jaunumi

audumu-jaunumi

Mendola audumu jaunumi

aizkari-kobe
voightman-aizkaru-audums