Žalūzijas bērnistabai

Louvolite rullo žalūzijas bērnistabai. Kad mazais cilvēks vēl ir pavisam maziņš, tad rullo žalūzijas ar motorizēto sistēmu noteikti ir viens no labākajiem risinājumiem bērna drošībai. Tas būs ērti ne tikai pašam bērnam, bet arī vecākiem, jo nebūs jāuztraucas, ka bērns sapinas žalūziju auklās vai kā savādāk rotaļājas ar tām. Aptumšojošais audums ļaus bērnam saldi izgulēties, jo saules stari un gaisma tiem netiks cauri. Protams, ja ir vēlme, tad rullo žalūzijām ir gana liela izvēle arī gaismu caurlaidīgam audumam.

Nodrošiniet mierīgu nakti arī pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem un padariet sirdij tīkamu gulētiešanas laiku ar kādu no Louvolite  jaunajiem aptumšojošajiem žalūziju audumiem. Tie ir krāsaini un ar atbilstošiem motīviem, kas bērna fantāzijai liks strādāt. Vai nu tās būtu tumsā spīdošās zvaigznes, vai poniji, vai disneja varoņi- tas bērniņam radīs patīkamas emocijas.

Papildus drošības pasākumi, ja tomēr esat izvēlējušies parasto žalūziju sistēmu ar auklām:

  • Glabājiet visas auklas un ķēdes bērniem nepieejamā vietā, izmantojot bērnu drošības ierīces.
  • Nekad nedrīkst sasiet kopā vaļīgas auklas vai ķēdes, jo tas veido cilpas, kas rada ļoti bīstamu risku.
  • Mēbeles, kuras lieto bērni vai uz kurām var uzrāpties, jātur prom no logiem.

Šī ir Louvolite jaunā kolekcija, tāpēc šie audumi ir uz pasūtījumu. Bet cerams, ka bērnistabu un žalūzijas bērnistabai plānojat laicīgi un tai nevajadzētu būt problēmai. :)

Mūsu projekti