AR KO SĀKT JAUNAM LOGU NOFORMĒJUMAM?

PATS REALIZĒSI IDEJU VAI UZTICĒSI ŠO DARBIŅU PROFESIONĀĻIEM?

Ja esi nolēmis sadarboties ar profesionāļiem, tad tas būs drošs ceļš pie laba risinājuma. Galvenais saprast vīziju, funkcijas un vēlamo budžetu. Mēs aizbrauksim, novērtēsim situāciju, uzklausīsim vēlmes un sniegsim risinājumu maksimāli labākam rezultātam. Tev īsti par neko nebūs jāuztraucas, jo mēs par visu parūpēsimies. Veiksmīga komunikācija noteikti ir labs sabiedrotais ceļā uz skaistiem logiem.

Savukārt, ja esi nolēmis pats savu roku pielikt, tad lasi tālāk.

aizkaru-uzstādīšana
moodbord-interjeram

PROJEKTĒ NO JAUNA VAI JAU ESOŠĀ INTERJERĀ?

Vai aizkari tiek mainīti telpā ar gatavu interjeru vai tukšā telpā, kur viss tiek projektēts no jauna. Ja tiek mainīti tikai aizkari, tad jāņem vērā jau esošie toņi telpā, mēbeles, grīdas segums, tehniskie risinājumi utt. Telpas saturu lielākoties nosaka mēbeles, bet personību tieši tekstils un dekori.  Savukārt, ja plāno visu no jauna, tad atlasi sev vēlamos toņus. Abos gadījumos izveido “moodboard”. Ja tas ir jauns projekts, tad tā ir ērtāk izplānot arī dažādus tehniskus risinājumus, piemēram, motorizētās sistēmas.

KĀDAS BŪS FUNKCIJAS?

Jeb kādā telpā ir plānots logu noformējums? Guļamistaba, virtuve, vannas istaba vai birojs? Vai ir vēlme pilnībā aptumšot telpu vai gribās, lai gaisma tiek cauri? Varbūt aizkariem būs tikai dekoratīva loma? Iespējams ir vēlme, lai tie ir ugunsdroši, akustiski vai sauli atstarojoši? Varbūt attiecīgajā telpā aizkari nebūs piemēroti un jāskatās žalūziju virzienā? Noteikti pirms sāc plānot, pasmel kādas idejas Pinterestā. Izvēle ir liela, tāpēc bez vīzijas būs ļoti grūti nonākt pie laba rezultāta.  Kā arī pievērs uzmanību materiālu iezīmēm. Kā uzvedas lins? Vai cik viegli būs tīrīt plisētās žalūzijas, kas atrodas netālu no plīts?

rozā-aizkari
aizkaru-stangas

KĀDA BŪS STIPRINĀŠANAS SISTĒMA?

Stangas, sliedes vai motorizētā sistēma? Jau iepriekš stāstījām, kā izvēlēties stangas. Taču te ir mazs atgādinājums. No veida, kā izvēlēsies piekarināt aizkarus, būs atkarīgs, cik labi tie kritīs un kā tie vizuāli izskatīsies. Neatstāj to kā pēdējo sīkumu, kam pievērst pārlieku maz uzmanības!

KAD IZVĒLE IR IZDARĪTA..

Pēcāk, ņemot vērā iepriekš izvēlēto, droši dodies uz salonu un vaicā pēc attiecīgiem aizkariem vai žalūzijām. Mūsu zinošie konsultanti Tev palīdzēs. Lai labāk izprastu situāciju, aicinām nākt ar fotogrāfijām un izmēriem. Svarīgi ir ne tikai paša loga izmēri, bet arī blakus sienu, palodzes garuma un izvirzījuma izmēri, attālums no loga ailes līdz griestiem utt. Par aizkaru mērīšanas 4 likumiem, lasi mūsu iepriekšējos ierakstos. Ja neesi drošs, vai nomērīsi visu pareizi, tad mēs labprāt aizbrauksim pie Tevis ciemos un to izdarīsim Tavā vietā.

aizkaru-salons

Ja nezini ar ko sākt jaunam logu noformējumam, tad mēs aicinām sazināties ar zinātājiem, kas Tev palīdzēs tikt ar to galā. Aizkari vai žalūzijas ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc pārdomā labi savu izvēli.

Bloga raksti

ka-pareizi-nomerit-aizkarus
berniem-drosas-zaluzijas
meklējam-darbiniekus

Meklējam darbiniekus!

kā kopt aizkarus
koka-zaluziju-toni
egger

EGGER audumu jaunumi

audumu-jaunumi

Mendola audumu jaunumi

aizkari-kobe
voightman-aizkaru-audums