Iedvesma no Kobe. Mūsu sadarbības partneris Kobe nemitīgi strādā pie tā, lai priecētu ikvienu, kurš meklē kaut ko jaunu un modernu saviem logiem. Te nu mēs jums vēlamies dot mazliet iedvesmas un varbūt kādam tas ir tas, ko viņš jau ilgi meklē.

PIEŠĶIR AKCENTU

Akcentu krāsas atdzīvina telpu. Īpaši telpā ar piezemētiem toņiem un minimālu interjeru. Kā šajā gadījumā, uz visa gaišā fona aizkari un krēsli ieņem galveno lomu. Akcenta siena, atzveltnes krēsls, spilveni, mākslas darbi un augi ir lieliski instrumenti, lai piešķirtu interjeram krāsas. Kas attiecas uz aizkariem, tad šī brīža aktualitāte ir tīklveida aizkaru audums. Tie ir moderni un piešķir telpai vieglumu.

ARĪ MELNS IR KRĀSA

Iespējams melni plānie aizkari pirms dažiem gadiem būtu kaut kas neiedomājams. Bet mūsdienās tie ir sevi lieliski pierādījuši. Protams, jāizvērtē, lai telpa nesanāk pārāk tumša un drūma. Gaišā interjerā antracīta aizkari noteikti būs ekselents akcents.

PELĒKUS VAI BALTUS

Nevari izvēlēties starp pelēku un baltu? Ņem abus jeb izvēlies audumu, kur šīs krāsas savītas kopā, lai radītu skaistu rezultātu. Brīnišķīgi dienas aizkari, kas perfekti iederēsies gan viesistabā, gan guļamistabā. Viegli krītošais audums tos ļauj atstāt mazliet garākus, lai tie skaisti gulētu uz grīdas.

TĪKLVEIDA AIZKARI

Tīklveida aizkari ir ārkārtīgi daudz dažādos rakstos un diegi arī ir dažnedažādākie. Tie ir jāaptausta un jāapskata klātienē, lai saprastu, kurš audums pēc sajūtām sirdij visvairāk tīk. Katrā gadījumā, ja meklējat jaunus aizkarus un kaut ko modernu, tad noteikti dodiet iespēju tīklveida aizkariem.

Bloga raksti

ka-pareizi-nomerit-aizkarus
berniem-drosas-zaluzijas
meklējam-darbiniekus

Meklējam darbiniekus!

kā kopt aizkarus
koka-zaluziju-toni
egger

EGGER audumu jaunumi

audumu-jaunumi

Mendola audumu jaunumi

aizkari-kobe
voightman-aizkaru-audums