AIZKARU SLIEDES – LABĀKĀ ALTERNATĪVA AIZKARU STANGĀM

Kad runa ir par aizkaru pielikšanu, aizkaru stanga var šķist pirmā un vienīgā izvēle. Vēsturiski pirms vairākiem gadu desmitiem aizkaru stangas bija ļoti populāras. Smagi dekoratīvie stieņi ar izsmalcinātiem galiem. Komplektā ar grezniem aizkariem logs jau bija mākslas darbs.

Taču mūsdienās, kad vairākums savā mājoklī vēlas minimālismu, tad AIZKARU PROFILI ir perfekts risinājums.  Tie piedāvā diskrētāku, mūsdienīgāku alternatīvu, kas ir lieliski piemērota moderniem minimālisma interjera dizaina stiliem. Sliežu ceļa smalkums ļauj aizkariem ieņemt centrālo vietu, tādēļ, ja esat izvēlējies īpaši elegantu audumu, ko vēlaties demonstrēt, sliedes varētu būt ideāls risinājums.

Kāpēc izvēlēties aizkaru sliedes?

Tās brīnišķīgi saplūst ar sienu. Lai izceltu aizkarus, aizkaru profilus viegli var paslēpt dažādos tehniskos un vizuāli pievilcīgos risinājumos.

Aizkaru sliežu tirgus ir pārgājis no tiem laikiem, kad tie bija pieejami tikai baltā krāsā! Tagad aizkaru sliedes ir pieejamas dažādās mūsdienīgās krāsās un diametros, lai tās atbilstu jūsu individuālajai gaumei un interjera stilam.

aizkaru-sliedes
aizkaru-sliedes-izliektas

Aizkaru profilus var viegli saliekt, lai tie atbilstu vēlamajiem leņķiem, padarot tos par ideālu risinājumu nestandarta situācijām. Tāpat sliedes var savienot kopā, lai ietilptu pat visplašākajā logā.

Funkcionalitāte nodrošina vienmērīgu darbību, kas bieži vien ir klusa un bez piepūles. Aizkaru nesēji “nes” aizkarus pa sliedi ar minimālu pretestību. Kā arī tās var ļoti ērti motorizēt.

Mūsdienās daudzi ir iemīļojuši augstos griestus un plašos logus un, lai šos logus pārklātu ar tik daudz aizkaru auduma, ir vajadzīgas spēcīgas sliedes vai stangas. Aizkaru stangām ir nepieciešami kronšteini, lai tos atbalstītu, savukārt aizkaru sliedes ar regulāriem intervāliem var uzstādīt tieši griestos vai sienā.

aizkaru-sliedes
aizkaru-sliedes

Ko darīt, ja nevarat izlemt?

Aizkaru stangām un aizkaru sliedēm katram ir savas priekšrocības un stili, bet ko darīt, ja jums patīk abi un nevarat izlemt? Ja jums patīk aizkaru stangas vizuālais noformējums, bet apbrīnojat, kā darbojas sliedes, mēs piedāvājam dažas iespējas, kas var atrisināt jūsu dilemmu. Respektīvi tās ir aizkaru sliedes, kurām ir apaļš profils, kas atgādina stangas izskatu, bet piedāvā aizkaru sliedes funkcionalitāti un priekšrocības. Izklausās labi, vai ne?

Bloga raksti

jaunā kolekcija-PT
aptumšojošie-audumi
aizkaru-audums

Dateks aizkaru jaunumi

uzstādīt āra žalūzijas
kobe-aizkari

Iedvesma no Kobe

aizkaru-padomi