5 IEMESLI, KĀPĒC LOGIEM UZSTĀDĪT ĀRA ŽALŪZIJAS

Šajā rakstā mēs pastāstīsim, kāpēc logiem uzstādīt āra žalūzijas.  Sev piemērotas ēnojuma sistēmas izvēle logiem ir svarīgs jautājums ne tikai privātmājām, bet arī biroju un sabiedriskajām ēkām, lai maksimāli nodrošinātu vajadzīgo komfortu iekštelpās.

1.Temperatūras regulēšana telpā

Kas notiek gada aukstajos mēnešos? Caur logiem nereti notiek diezgan aktīva gaisa apmaiņa, kad uzsildītais gaiss dodas tālāk pasaulē un sildītājs ir jāuzgriež lielāks. Pretēji klasiskajām iekštelpu žalūzijām, ārējās žalūzijas tiek stiprinātas loga ārpusē pie ēkas fasādes. Tieši atrašanās pie fasādes ir ļoti būtisks faktors, kas ietekmē šo žalūziju efektivitāti, kas ļauj siltajam gaisam uzglabāties telpā, kā arī nelaižot iekšā auksto gaisu. Un gluži pretēji  arī karstajā laikā āra žalūzijas lieliski kalpo temperatūras regulācijai. Tās karstumu bloķē jau pirms tas ir sakarsējis logu. Ja logi atrodas dienvidu pusē, tad telpa pa dienu uzsilst ellīgi karsta. Pat tad, ja ārā nav tik karsti, ēka ar lieliem logiem sakarsīs  diezgan pamatīgi.

uzstādīt āra žalūzijas
uzstādīt āra žalūzijas

2.Telpas mikroklimats

Aizkari un žalūzijas ir brīnišķīga vieta, kur krāties putekļiem un alergēniem. Tajos var uzkrāties sīkas netīrumu un putekļu daļiņas, kuras izplatās gaisā, kas ietekmē mājokļa mikroklimatu.  Un atzīsim, ka šo interjera sadaļu mēs tīram diezgan reti. Ja vien ģimenē nav alerģiski cilvēki, tad mēs varam nenojaust, cik netīrs ir gaiss.

Ārējo žalūziju gadījumā šīs problēmas nav aktuālas, jo žalūzijas atrodas ārpus telpas. Tas nozīmē, ka nebūs jāsatraucas par gaisa kvalitātes pasliktināšanos un arī jānopūlas ar uzkopšanas darbiem.

3.Privātumam un drošībai

Kvalitatīvas un  nosedzošas āra rullo žalūzijas sniedz vēl vienu papildu ieguvumu – palielina telpu drošību un paaugstina privātuma līmeni. Tas, protams, nav nekāds lielais šķērslis profesionāliem garnadžiem, bet, ja salīdzina ar nenosegtu stiklotu sienu, tad tas noteikti daudz ko dot. Kā arī ļoti labi pasargā no nevēlamiem acu skatiem. Žalūziju klāstā sastapsiet arī tādas žalūzijas, kas arī aiztaisītā veidā ļauj baudīt skatu pa logu, tajā pašā laikā parūpējoties par privātumu no ārpuses.

uzstādīt āra žalūzijas
āra-rullo-žalūzijas

4.Interjera elements ēkas fasādei

Āra žalūzijas pieejamas dažādos izmēros un dizainos, lai katrs varētu izvēlēties savai ēkai piemērotāko risinājumu, kas būs gaumīgs papildinājums jau esošajai arhitektūrai.

Ar tām var aprīkot ne tikai logus, bet arī stiklotas durvis.

5.Ilgtermiņa ieguldījums

Neskatoties uz to, ka rullo žalūzijas ir no auduma, tās ir ļoti izturīgas un tām nekaitē arī dažādie laikapstākļi. Audums ir speciāli apstrādāts, lai tā kalpošanas laiku nesaīsinātu ne mitrums, ne saules ietekme, ne citi ārējie faktori. Konstrukcija arī ir pietiekami izturīga pret vēju un mehāniskiem triecieniem. Tāpēc šādas žalūzijas ir labs ieguldījums īpašuma estētikā un komfortā, jo teicami kalpo daudzus gadus.

āra žalūzijas

Bloga raksti

a house of happines jaunumi

Jaunumi no Ridex

jaunā kolekcija-PT
aptumšojošie-audumi
aizkaru-audums

Dateks aizkaru jaunumi

uzstādīt āra žalūzijas